نرم افزار مدیریت بیماران

نرم افزار مطب ، کلینیک و درمانگاه مدی مدیا

مدی مدیا با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه بهداشت و درمان

با همکاری جمع کثیری از پزشکان متخصص کشور


نرم افزار جامع مدیریت مطب مدی مدیا

مدی مدیا پیشرو در ایجاد پرونده الکترونیک سلامت کشور

و الگوبرداری از نرم افزارهای سلامت الکترونیک روز دنیا

نرم افزار جامع مدیریت مطب مدی مدیا

هر آنچه از یک نرم افزار مطب و کلینیک انتظار دارید

مکالمه صوتی ، تصویری و متنی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پنل پیامک حرفه ای

حسابداری و انبارداری

شخصی سازی نرم افزار

مبتنی بر استانداردهای بین المللی و ملی

محرمانگی اطلاعات

رمزنگاری اطلاعات

بکاپ اطلاعات

قابل استفاده بر روی تمامی سیستم عامل ها

تبدیل گفتار به نوشتار (نسخه نویسی و شرح حال)

سامانه مبتنی بر هوش مصنوعی

تبدیل عکس به متن
اگر به زودی مطب ؛ کلینیک و درمانگاه خود را به یک نرم افزار جامع مدیریت هوشمند و قابل اعتماد تبدیل نکنید ،
خواه ناخواه با یک انبار بزرگ از پرونده بیماران مواجهه خواهید شد.

نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک چیست؟

نرم افزار مطب و کلینیک، دستیار آنلاین منشی، پزشک و حتی بیمار در مراکز درمانی است که باعث تسهیل در امور خدمات پزشکی می شود.

نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک شامل مدیریت بیماران و خدمات پزشکی مربوط به آنها در مطب می باشد که تنها به دو امکان نوبت دهی بیمار و نسخه نویسی خلاصه نمی شود بلکه برای اداره و سازماندهی همه ی امور در یک مطب یا کلینیک نیز طراحی شده است.

نرم افزار مطب و کلینیک در افزایش راندمان کاری، حفظ روابط عمومی، به حداقل رساندن هزینه ها، مدیریت تغییرات و پذیرش چالش های جدید که در دستیابی به اهداف مرکز درمانی (مطب و کلینیک) است نیز کمک می کند.

مدیریت مطب جزو لاینفک مدیریت بیماران و پرسنل است. این به فرایند برنامه ریزی، هدایت، برقراری ارتباطات، هماهنگی و کنترل فعالیت های مراکز درمانی (مطب و کلینیک) اشاره می کند که برای دستیابی به اهداف به طور کارآمد صورت می پذیرد.

نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک به طور کلی به صورت آنلاین و آفلاین انجام می شود.

قابلیت های نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک مدی مدیا

نوبت دهی آنلاین پزشکی نرم افزار مطب و کلینیک

مدی مدیا با فراهم کردن قابلیت نوبت دهی پزشکی ، امکان دسترسی بیمار به پزشک و خدمات پزشکی در هر موقعیت زمانی و مکانی را تسهیل نموده است.

پرونده الکترونیک نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک

پرونده الکترونیک زیربنای تمامی اطلاعات استاندارد شده و ثبت شده ی در حوزه ی سلامت جسمی و روحی که به طور مستقیم به بیمار مربوط است می باشد. مدی مدیا با ایجاد پرونده الکترونیک بیماران و امکان اتصال به پرونده الکترونیک سلامت ، فرایند درمان بیماران را بهبود می بخشد.

دسترسی در هر موقعیت زمانی و مکانی

تمامی کاربران می توانند در هر زمان و هر مکان به خدمات سلامت و پزشکی دسترسی داشته باشند. در نرم افزار مطب و کلینیک مدی مدیا، امکان مشاوره آنلاین با پزشکان و بهره گیری از نظرات آنها برای درمان مطمئن تر فراهم شده است.

یکپارچه سازی خدمات چندین مرکز

یکپارچه سازی خدمات در چندین مرکز این توانمندی را به پزشکان می دهد که بتوانند خدمات را به بیماران خود در چندین مرکز ارائه داده و تمامی اطلاعات بیماران در همه مراکز بطور یکپارچه مدیریت می شوند.

اجرای نظام ارجاع

نظام ارجاع خدمات پزشکی نوعی شیوه ارائه خدمات سلامت است که در آن بیماران باید طبق یک سلسله‌مراتب به مراکز درمانی مراجع کنند، به طوریکه شروع آن با پزشک خانواده است.

اتصال به سامانه پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان (سپاس)

سیستم سپاس(سامانه پرونده الکترونیکی سلامت ایران) سپاس مخفف (سامانه پرونده الکترونیکی سلامت ایران)، به منظور یکپارچه‌سازی اطلاعات سلامت شهروندان در سطح كشور توسط مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت تعريف شده و مسئوليت اجراي آن را معاونت تحقیق و توسعه این مركز بر عهده دارد. یکپارچه سازی اطلاعات سلامت امكان ارائه خدمات بهتر بهداشتی-درمانی و مدیریت بهتر نظام سلامت کشور را فراهم مي‌سازد.

مدیریت پرسنل

مراکز ارائه خدمات سلامت، شامل افراد با تخصص ها و مهارت های گوناگونی است که جهت افزایش بهره وری کار آنها نیاز به سیستم مدیریتی است. در این سیستم مدیریتی، امکان ایجاد حق دسترسی، ساعت کاری و تقسیم وظایف فراهم می گردد.

مدیریت حسابداری و انبارداری

بخش حسابداری و انبارداری مدی مدیا طوری طراحی شده است که تمامی نیازهای حسابداری مطب و کلینیک را برآورده سازد. در این بخش امکان ثبت تمامی درآمدها، هزینه ها فراهم است و بر این اساس گزارشهای لازم قابل تنظیم است.

تفاوت نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک

مهمترین تفاوتها بین این دو نرم افزار، مربوط به مدیریت پرسنل، مدیریت حسابداری، مدیریت نوبت دهی می باشد.

ویژگی های نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک مدی مدیا

با استفاده از نرم افزار مطب و کلینیک مدی مدیا به بیماران خود این انعطاف پذیری را می دهید که بتوانند در هر زمان و هر مکان از خدمات پزشکی استفاده کنند.

متصل بودن نرم افزار مطب مدی مدیا به سازمان های بیمه گر (بیمه سلامت، تامین اجتماعی) به صورت پیش فرض و ارسال اطلاعات پزشکی بیمار و نسخه نویسی الکترونیک به صورت آنلاین برای سازمان های بیمه گر یکی از شرایط مهم برای مدیریت مطب هر پزشک محسوب می شود.

نرم افزار مطب مدی مدیا این امکان را ارائه می دهد که شما هرگز اطلاعات مهم بیماران خود را از دست ندهید زیرا امکان پشتیبانی از اطلاعات در این نرم افزار مطب فراهم شده است.

راه اصلی یک مدیریت موفق هر مطب سازماندهی می باشد، سازماندهی به کمک نرم افزار مطب مدی مدیا به طور شگفت انگیزی به مدیریت مطب شما نیز کمک می کند.

نرم افزار مطب مدی مدیا با خود اظهاری ها و ثبت مدارک پزشکی قبل از آمدن بیماران به مطب باعث ذخیره شدن زمان هر پزشک می شود و سبب این میشود که تمرکز پزشک بر روی بیمار بالا رفته و روند درمان نیز دقیق تر نیز شود.

مدی مدیا متعهد در حفظ امنیت داده ها، حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات پزشکی است .

پرونده نویسی در مدی مدیا مبتنی بر استانداردهای ملی و بین المللی است.


سوالات متداول

خیر . نرم افزار مطب و کلینیک مدی مدیا اطلاعات هویتی افراد کل کشور را دارد
در نرم افزار مطب و کلینیک مدی مدیا شما در کمترین زمان ممکن می توانید نوبت دهی و نسخه نویسی الکترونیک انجام دهید.
بله . شما در نرم افزار مطب و کلینیک مدی مدیا میتوانید تمام فرم های تخصصی آزمایشات و فرم اکو و فرم های تخصصی دیگر را براساس سلیقه خود بسازید و استفاده کنید.
بله . پزشک میتواند بعد از تجویز نسخه ؛ اطلاعات نسخه را برای بیمار به صورت پیامک ارسال کند.
بله . شما میتوانید در مدی مدیا از قلم نوری هوشمند برای نوشتن شرح حال و ساخت پرونده بیمار استفاده کنید.
خیر . شما با خرید اشتراک مدی مدیا نیاز به صرف هزینه مجزا بابت پشتیبانی و آموزش و رفع اشکال و موارد دیگر ندارید.
اطلاعات بیماران در بالاترین ضریب امنیت در مدی مدیا نگهداری می شود. ولی پزشک میتواند هر زمانی که نیاز بود از پرونده بیماران خود نسخه پشتیبان دوره ای بگیرد تا همیشه از وجود پرونده های بیماران مطمئن باشد.

مدی مدیا در رسانه ها

آنچه مدی مدیا را به اینجا رسانده است

بخشی از پازل هایی که مدی مدیا را ساخته است !!!

App icon
کاربر پسند
Payment icon
تضمین کیفیت
API icon
تیم متخصص و حرفه ای
Bookings icon
انگیزه شروع استارت آپ
Features icon
سرعت و دقت
Features icon
طراحی با عشق